Nacon Connect 2024 İçin Tarih Verildi! Yeni Terminator Oyunu Tanıtılabilir

Fransa merkezli oyun geliştiricisi ve yayıncısı Nacon aynı zamanda oyun aksesuarları da satıyor. Şirket son dönemde Teyon’un geliştirdiği Robocop: Rogue City‘yi yayınlayarak 2023 yılında dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise şirket, Nacon Connect 2024 etkinliği için tarih verdi.

Nacon resmi X hesabı aracılığıyla 2024 oyun ve aksesuar serisiyle ilgili yeni ayrıntıları açıklayacağı yeni bir çevrimiçi etkinliği duyurdu. Etkinlik, 29 Şubat TSİ 21:00’da başlayacak ve Nacon YouTube kanalının yanı sıra Twitch kanalında da gösterilecek.

Duyurudaki kısa tanıtım videosuna göre sonunda Nacon’un yakında çıkacak olan Terminator oyunu hakkında bazı yeni ayrıntılar elde edeceğiz. Böylece yayıncı Robocop’un ardından 80’lerin klasik bilim kurgu filmi serisine dayanan başka bir oyun daha yayınlamış olacak.

Oyun ilk olarak Temmuz 2022’de kısa bir fragmanla duyurulmuştu. Şu anda bu Terminator oyunu hakkında bildiğimiz tek şey onun hayatta kalma oyunu türünde olduğu ve Nacon Studio Milan tarafından geliştirildiği.

Etkinlik sırasında gösterilebilecek diğer oyunları arasında bisiklet yarışı simülasyonu Tour de France 2024, fantastik RPG’nin devamı olan GreedFall 2: The Dying World, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Hell is Us ve daha fazlası yer alıyor. Nacon ayrıca, Connect etkinliği sırasında da “birkaç sürpriz” bekleyebileceğimizi söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x